AK Parti Belediye Başkan Adayı; Alinur Aktaş

2014 Martında yapılacak olan yerel seçimlerde AK Partinin İnegöl Belediye Başkan adayı Alinur Aktaş. AK Parti Genel Merkezindeki önemli bir kaynaktan edindiğimiz güvenilir bilgiye göre iki dönemdir İnegöl Belediye Başkanlığı yapan Alinur Aktaş yeniden AK Partiden Belediye Başkan adayı oluyor.

30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimlerde İnegöl Belediye Başkan Adaylığı için AK Parti İnegöl Teşkilatına 8 Aday Adayı Başvuruda bulunarak adaylık yarışına girmişti,  1 Kasım 2013 Cuma günü sona eren aday adaylığı için, Adem Demirel, Alinur Aktaş, Hasan Aydın, İbrahim Er, Muammer Akbulut, Murat Gültekin, Nurettin Örnek ve Yavuz Uğurdağ başvuru yapmak suretiyle İnegöl Belediye Başkan Adayı olma çalışmalarını başlattılar.

Ak Parti Belediye Başkan Adayı

İnegöl Kamuoyunun merakla beklediği Belediye Başkan Adayı ise AK Parti Genel Merkezindeki önemli bir kaynaktan edindiğimiz güvenilir bilgiye göre iki dönemdir İnegöl Belediye Başkanlığı yapan Alinur Aktaş’ın yeniden Belediye Başkan Adayı, Ayrıca AK Parti Genel Merkezinde yapılan Aday Adayı değerlendirmelerinde ise İnegöl’deki 8 Aday Adayın sıralamasının ilk üçü şu şekilde oluştu 1-Alinur Aktaş,2-Hasan Aydın ve 3. Sırada ise Adem Demirel. İnegöl MANŞET Gazetesi olarak Gazetecilik mesleğinin etik kuralları çerçevesinde kaynağı bizde saklı olan bilgiler doğrultusunda Alinur Aktaş’ın başkan adaylığını İnegöl Kamuoyu ile paylaşıyoruz.

Şaban Korkmaz

 

Şaban KORKMAZ

YAZAR BİYOGRAFİSİ

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir