Alinur Aktaş’tan Teşkilata Zafer Yemeği

30 Mart 2014 Pazar günü yapılan yerel seçimlerden Başarılı bir sonuçla başkan seçilen Alinur Aktaş AK Parti teşkilatına Park Hotel’de teşekkür yemeği verdi.

Yerel Seçimlerden zaferle çıkan Belediye Başkanı Alinur Aktaş, parti teşkilatına yönelik zafer yemeği düzenledi. Aktaş, seçim sürecinde kendisine destek veren AK Parti İnegöl İlçe Teşkilatına teşekkür etti. Düzenlenen yemeğe, Belediye Başkanı Alinur Aktaş, AK Parti İnegöl İlçe Başkanı Bülent Temelli ve yönetim kurulu üyeleri, Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve Mahalle Başkanları katıldı.

İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş

Yemeğin ardından bir konuşma yapan AK Parti İlçe Başkanı Bülent Temelli, 4 ay önce yerel seçim sürecine girildiğini ifade ederek, “Belediye Başkan aday adaylığı ve Belediye Meclisi üyesi aday adaylığı ile başladığımız yolun sonuna geldik. Belediye Başkanımız ve Belediye Meclisi üyelerimiz kim olursa olsun, tek bir hedefimiz vardı, AK Partimizin bayrağını İnegöl’de en yükseğe çıkarmak. Teşkilatımız bu hedefine ulaştı ve yeni bir tarih yazdı” dedi.

Seçim sonuçlarını değerlendiren Temelli, “İnegöl olarak, yüzde 62 gibi bir oy oranıyla Bursa’mızın 17 ilçesi içerisinde, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığında en yüksek oy oranına ulaşmış ilçeyiz. 17 ilçenin Belediye Başkanlıkları noktasında ise yüzde 56 oy oranıyla Belediye Başkanına en çok desteği alan bir ilçeyiz. Bilindiği üzere 17 ilçenin 15’ini AK Partinin Belediye Başkan adayları kazandı. Sonuçlar gösteriyor ki, AK Parti İnegöl İlçe Teşkilatı üzerine düşeni yaptı. İnegöl Teşkilatıyla ne kadar övünsek azdır” diye konuştu.

‘Büyük usta’ tezahüratlarıyla kürsüye çıkan Belediye Başkanı Alinur Aktaş ise; 10 yıllık süre içinde önemli hizmetler yaptıklarını kaydederek: “Hiçbir şeyin dört dörtlük olduğunu iddia etmiyoruz. Muhakkak eksikler var. Elimizin değmediği ne bir yer ne bir konu kaldı. Şehrin tüm renklerini öncelik kabul ettik. Ona bağlı projeler üretmeye çalıştık. 10 sene boyunca harıl harıl çalıştık. Bu teşkilat o kadar pırıl pırıl bir teşkilat ki bu süreç zarfında çok önemli katkılar sağladınız” dedi.

Seçim çalışmalarına değinen Başkan Aktaş: “Herkesin bir hesabı vardı. Ama Cenab-ı Allah’ında bir hesabı vardı. Üçüncü kez aday olmuş bir kardeşiniz olarak en rahat seçimimi geçirdim” diye konuştu.

Şaban Korkmaz

Şaban KORKMAZ

YAZAR BİYOGRAFİSİ

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir