Akhisar’lı Mobilyacılar MODEF’İ ziyaret etti.

Manisa İline bağlı Akhisar ilçesi Marangozlar ve Mobilyacılar Esnaf ve Sanatkârlar odasına üye 30 kişilik grup MODEF Fuarında mobilya stantlarını gezerek yeni modeller hakkında bilgi aldılar.

İnegöl Mobilyacılar Odası Başkanı Özcan Ayhan’ında eşlik ettiği ziyaret nedeniyle konuşan Akhisar Marangozlar ve Mobilyacılar Odası Başkanı Recep Akaya,” MODEF fuarını ziyaret etmeye geldik. Fuardaki mobilyalarınız çok güzel ve kaliteli, biz zaman zaman fuarınıza geliyoruz. İnegöl Mobilyası her geçen gün güzelleşiyor ve gelişiyor. Bu ziyaretle Bizde mobilya ile ilgili gelişmeleri ve değişimi yakından görme fırsatı bulduk. Akhisar’da mobilyacılık yapan üyelerimiz kendi meslekleri ile ilgili MODEF’TEN istifade ettiklerini düşünüyorum. Ayrıca İnegöl Belediye Başkanı Sayın Alinur Aktaş Bey ile Mobilyacılar Odası Başkanı Sayın Özcan Ayhan beyden Akhisar Mobilyasını geliştirmeye yönelik İnegöl Mobilyasının deneyimi ve gelişimi konusunda faydalı bilgiler aldık. Mobilyamızın gelişimi konusunda İnegöl’ü örnek alarak faaliyetlerde bulunacağız” dedi.

Akhisar Marangozlar ve Mobilyacılar Odası üyelerinin İnegöl MODEF Fuarını ziyaret etmelerinden dolayı memnun olduklarını söyleyen Belediye Başkanı Alinur Aktaş,” İnegöl Mobilyası’nın gelişiminde ve Değişiminde Nisan ayında düzenlediğimiz MODEF fuarının katkısı büyük. Kasım ayında da MODEF EXPO fuarını düzenleyerek firmalarımızın ihracata yönelik ürünlerini sergiliyoruz. Ürettiğiniz Mobilyayı iç ve dış piyasaya tanıtmanın en etkili yollarından biri düzenlenen fuarlardır. İlçemizin tüm dinamikleri bu fuar organizasyonunda yer almaktadır” dedi.

Akhisarlı Mobilyacılar MODEF fuarını ziyaret ettikten sonra İnegöl Organize Sanayi ile Mobilya Ağaç İşleri İhtisas Organize Sanayi Bölgesini ziyaret ettiler.

 

Şaban KORKMAZ

YAZAR BİYOGRAFİSİ

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir