İnegöl MANŞET Gazetesi 1 yaşında

Yaklaşık bir yıl önce yayın hayatına başlayan haftalık İnegöl MANŞET Gazetesi 1 yaşına girdi.

Doğrusunu söylemek gerekirse yerel gazetecilik zorluklara ve sıkıntılara rağmen keyifli ve onurlu bir meslek, Çünkü yaptığınız yayınlardaki öneri ve uyarılarınızla yaşadığınız şehir’e hizmet ve toplumu aydınlatma gibi çok önemli bir görevi yerine getiriyorsunuz.

MANŞET Gazetesi olarak yayın politikamızla İnegöl’ün Ekonomik, Kültürel ve Siyasi değerlerine sahip çıkmaya çalıştık. Yine bu anlayışla yerel seçim sürecinde yaptığımız özel ve iddialı siyasi haberlerle araştırmacı gazetecilik örneğini gösterdiğimize inanıyorum. Yayınlarımızda hiçbir zaman herhangi bir kuruma ve kişilere yönelik karalama yapmadık. Daima doğru ve gerçek bilgiye dayalı yayın yapmaya çalıştık. Algı değiştirmeye yönelik ‘iddia’ ‘Söylenti’ şeklindeki haberlere asla itibar etmedik.

Gazetemizin bir yıllık yayın hayatı süresinde, İnegöl’e ve Halkımıza hizmet amacıyla çıktığımız meşakkatli yolda emin adımlarla ilerliyoruz ve ilerlemeye devam edeceğiz. Hiçbir kurum ve kişiye bağımlı olmadan dimdik ayakta durmanın verdiği özgüvenle bu şehir’e ve halkına hizmet edenlerin en büyük destekçisi olurken aynı zamanda topluma ve yaşadığımız şehir’e kötülük yapmak isteyenlerin karşısında olmaya özen gösteriyoruz.

Yerelde basın hizmeti vermeye çalışan MANŞET Gazetesi’ne Maddi ve Manevi Destek veren ve katkı sağlayan tüm dostlarımıza ve kuruluşlarımıza buradan yürekten TEŞKKÜR ediyorum.

MANŞET Gazetesi olarak nice yıllara diyorum.

 

Şaban KORKMAZ

YAZAR BİYOGRAFİSİ

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir