Aktaş’tan Rehabilitasyona ziyaret..

İnegöl Zihinsel Engelli ve Bakıma Muhtaç Çocukları Koruma Derneği tarafından Domaniç Çamlıca Köy’ünde yaptırılan Rehabilitasyon merkezini ziyaret eden  Başkan Aktaş, yetkililerden bilgi aldı.

İnegöl Zihinsel Engelli ve Bakıma Muhtaç Çocukları Koruma Derneği ZİHENDER tarafından Domaniç Çamlıca Köy’üne yaptırılan Engellilerin Eğitimine yönelik Rehabilitasyon Merkezine gelen İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Domaniç Kaymakamı Bünyamin Karaloğlu, Domaniç Belediye Başkanı Sahvet Ertürk, Ak Parti İnegöl İlçe Başkanı Adem Demirel, Ak parti Domaniç İlçe Başkanı Yurdagül Bakkal, MHP Domaniç İlçe Başkanı Halil İbrahim Türkmen ile bazı daire amirlerini ZİHENDER Dernek başkan yardımcısı Pelin Ergin ve Şaban Korkmaz karşıladı.

Rehabilitasyon merkezini gezen misafirler çalışmalar hakkında Dernek Başkan yardımcısından bilgi aldılar.

Çamlıca Köyünde İnegöl Belediyesinin katkılarıyla yapılan parkın açılışına gelen Başkan Aktaş, “ Özel insanlarımız (Engelliler) için ne yapılsa azdır. Böyle güzel ve özel projelere her zaman destek olmaya çalışıyoruz. Dolayısıyla ZİHENDER tarafından yaptırılan ve açılış aşamasına gelen Rehabilitasyon merkezine emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Engellilere yönelik olarak Domaniç ilçesinde ilk ve tek olan Rehabilitasyon merkezimizde çalışmalarda sona geldik ve açılış aşamasındayız diyen Dernek Başkan yardımcısı Pelin Ergin,” Ziyaretimize gelen İnegöl Belediye Başkanı Sayın Alinur Aktaş’a Domaniç Kayamakamımız Sayın Bünyamin Karaoğlu’na ve Domaniç Belediye Başkanı Sayın Sahvet Ertürk’e teşekkür ediyorum. Devlet büyüklerimizin yanımızda olması bize güç veriyor. Ayrıca bu projeye destek olan herkese Engelliler adına yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

Şaban Korkmaz

Şaban KORKMAZ

YAZAR BİYOGRAFİSİ

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir