Miniklerden muhteşem gösteri

Yıldız Kreşi’nde eğitim gören 3-6 yaş arası öğrenciler, muhteşem yılsonu gösterisi yaptılar.

Yıldız Kreş Gündüz bakım evinde eğitim gören minik öğrencileri Zarafet okulları Şehit Halil Kantarcı Konferans Salonunda muhteşem bir gösteriye imza attılar.

ZARAFET Okulları Müdürü Göksoy Doğan

İnegöl Kültür Vakfı Başkanı Semih Kılıç, vakıf yöneticileri ve gösteriye katılan minik öğrencilerin velilerinde katıldığı yılsonu programı,  Zarafet Okulları müdürü Göksoy Doğan’ın açılış konuşmasıyla başladı.

Bayrak gösterisi

Yıldız Kreşi ve Gündüz Bakımevi öğrencileri, öğretmenleri nezaretinde hazırladıkları yılsonu gösterilerini salonu dolduran aile ve yakınlarına sundu.

Mehteran gösterisi

Eğitim ve Öğretim yılı süresince olduğu gibi, yılsonu hazırlıklarını ve sahne gösterilerini neşeli bir şekilde yürüten kreş öğrencileri yaptığı gösterilerle gönülleri fethettiler.

Yöresel kıyafetlerle yaptıkları oyunlar izleyenlerin beğenisini kazanırken Özellikle bayrak ve mehter gösterisi izleyenlere duygulu anlar yaşattı.

Çocukların çok başarılı bir gösteriye imza attıklarını söyleyen Yıldız Kreş Müdürü Kafiye Özmen,”Bir yıl boyunca Okul öncesi eğitim, Değerler ve Karakter eğitimi, İngilizce eğitimi ile Akıl ve Zekâ oyunları gibi eğitimler alan minik öğrencilerimiz büyük emeklerle hazırladıkları yılsonu gösterisi ile öğrendiklerini başarılı bir şekilde göstermeye çalıştılar. Minik yavrularımıza ve onları bu gösteriye hazırlayan öğretmenlerimize çok teşekkür ediyorum, başarılarının devamını diliyorum” şeklinde konuştu.

Minikler Karne ve Madalyalarıyla

Program sonunda öğretmenleri tarafından öğrencilere karne ve madalyaları verildi.

Şaban Korkmaz

 

Şaban KORKMAZ

YAZAR BİYOGRAFİSİ

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir