Yürek Burkan Manzara…

İnegöl’de kreşte yemek yedikten sonra uyurken solunumu durması sonucunda hayatını kaybeden 1 yaşındaki Melisa Tuana Memiş gözyaşları içinde toprağa verildi.

Cenaze de konuşan Melisa’nın babası İbrahim Memiş, “Sonuna kadar şikâyetçiyiz. İhmal var. 40 dakika önce kalbi durduğunu söyledi doktor. 40 dakikadır çocuğa hiç bakılmamış. Kapatılmazsa, başka birinin de başına da gelmesin. Herkes yanmasın. Zor gerçekten çok zor. Şikâyette bulundum, devamını da getireceğim. Orada çalışan kişinin ihmali,Biz onlara çocuğumuzu emanet edip gidiyoruz. Sabah çocuğumu ben bıraktım. Beni öğleden sonra aradılar; çocuğunuz morardı, ölmüş dediler ve telefonu kapattılar. Bir yaşındaki çocuğumun ağzından pilav taneleri çıktı. Bizde yemek veriyoruz çocuğumuza ama uyutmuyoruz, bizde biliriz yedir yatır yapmasını. Şuan için ağzından pilav taneleri çıktı deniliyor” dedi.

Melisa Tuana Memiş
Minik tabuta cenazesi konulan Melisa’nın cenazesi öğle namazını müteakip Çimen Camiinde kılınan cenaze namazının ardından, amcası Şener Memiş’in kucağında mezarlığa götürüldü. Gözyaşları içinde Hastane mezarlığına getirilen minik Melisa’nın cenazesi, burada defnedildi.

Şaban KORKMAZ

YAZAR BİYOGRAFİSİ

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir