MİLLET İTTİFAKINDAN KONSER

İyi Parti İnegöl Belediye Başkan Adayı Hakan Özdemir´in sponsorluğunda düzenlenen Gece Yolcuları Konseri, coşkulu bir şekilde gerçekleştirildi.

İnegöl Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilen konsere, İyi Parti ve Cumhuriyet Halk Partililer yoğun ilgi gösterdi.

Konser öncesi açıklamalarda bulunan İyi Parti İnegöl Belediye Başkan Adayı Hakan Özdemir, “İnsanlar telefonlarına Hakan kapıcı olarak yazardı. Yazarken de, Hakan kusura bakma unutmamak için yazıyoruz derler. Bizde kibir yok, bizde ego yok, biz de eleştiriye kapalılık yok, bizde adam takibatı yok, bize oy vermeyene karşı bakmak yok. Biz İnegöl´ü ve insanı, insan olduğu için seveceğiz. Biz bu düşüncelerle geliyoruz. İnsana hizmet etmek için geliyoruz. Şimdi Kapıcı Hakan dedikleri kısmı, biraderime bıraktım. Kapı Hakan artık ticaret hayatına son vermek üzere. Ama biz milletin kapıcısı olmaya, sizlerle birlikte inşallah İnegöl´ümüzü iyi yapmaya geliyoruz. Hayatınızda mutluluk, gönlünüzde sevgi, yüzünüzde gülümseme asla eksik olmasın. Allah sizlerden razı olsun” dedi.

Konuşmaların ardından İyi Parti İnegöl Belediye Başkan Adayı Hakan Özdemir ve belediye meclis üyeleri adayları sahnede hatıra fotoğrafı çektirdi.

Ardından İnegöl’e konser vermek üzere gelen Gece Yolcuları sahneye çıktı. İnegöl Kapalı Spor Salonunu dolduran vatandaşlar, Gece Yolcularının eserleri ile büyük coşku yaşadı.

Haber: Şaban Korkmaz

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir