ÖĞÜTÇÜ AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

Büyükbelen Zeytin Tüccarı Mehmetali-Nurhan Öğütçü çiftinin oğlu Ömer Öğütçü ve Manisa da Tarım Aletleri satan firma sahibi Veysel-Şefika Severcan çiftinin kızları Selin Severcan Arena Düğün salonunda gerçekleştirilen görkemli bir düğün töreniyle dünya evine girdi

ÖMER ÖĞÜTÇÜ VE SELİN SEVERCAN

 Manisa Şehzadeler ilçesindeki Arena Düğün salonun da yapılan dillere destan düğün, Öğütçü ve Severcan ailelerinin yakınları ve sevenlerinin katılımıyla gerçekleşti.

Büyükbelen’in köklü ailelerinden olan Zeytin tüccarı Mehmetali Öğütçünün oğlu Ömer Öğütçü ile dünya evine giren Selin Severcan’ın düğününde ise sevenleri, genç çifti yalnız bırakmadılar.

Arena Düğün salonunda yapılan düğüne kalabalık misafirler katılırken, Tasavvuf musikisinin sevilen sesi Ali Atıcı’nın ilahileri eşliğinde ve semazen gösterileri davetlilere muhteşem anlar yaşattı.

Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin adına Hasan Hüseyin Güngör’ün kıydığı nikâh’ın şahitleri ise Orhan Yaman, Recep Turhan, Fatma Yıldız ve Reyhan Başak oldu. Nikâh sonrası dünya evin giren yeni evli çiftin düğününde davetliler gönüllerince eğlendiler.

İnegöl Manşet Gazetesi olarak, Dünya evine giren Ömer Öğütçü ve Selin Severcan çiftine ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Haber: Şaban Korkmaz

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir