EN “HAYIRLI”KAHVALTI

MIA PERLA Butik sahibi Azmiye Alkan Düzenlediği kahvaltı programından elde ettiği gelirin tamamını Yenice Engelsiz Yaşam Merkezindeki Kimsesiz Engelli çocuklara bağışladı.

İnegöl’de faaliyet gösteren MIA PERLA butik firma sahibi Azmiye Alkanın Nil Cafe ve Köftecisinde düzenlediği yaklaşık 80 kişinin katıldığı kahvaltı programının gelirini İnegöl Yenice Engelsiz Yaşam Merkezinde Devlet korumasındaki kimsesiz Engelli çocuklara bağışladı.

Sosyal sorumluluk çerçevesinde Kimsesiz Özel(Engelli) çocuklarımıza bir nebzede olsa katkımız olsun düşüncesiyle kahvaltı düzenlediklerini söyleyen Azmiye Alkan,”Düzenlediğimiz kahvaltıya katılanların yaptığı bağışların tamamını Allahın özel yarattığı bu özel(engelli) çocuklarımıza vermek suretiyle onların yanında olduğumuzu göstermek istedik. Bu özel ve güzel kahvaltı programımıza katılmak suretiyle destek veren tüm arkadaşlarıma yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

 MIA PERLA Butik sahibi    AZMİYE ALKAN

Her birey engelli adayıdır diyen Alkan,” Ben ve arkadaşlarım bu duygu ve düşünceyle programa katıldık. Bu özel çocuklarımızın da bizden biri olduğu gerçeği ile hareket ettiğimiz için ben ve arkadaşlarım olarak mutlu olduk” Şeklinde konuştu.

Haber: Şaban Korkmaz

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir