Miniklerden Muhteşem Okuma Bayramı

Okuma-yazmayı öğrenen İnegöl İshakpaşa İlkokulu 1.Sınıf Öğrencileri, İnegöl Beşinci Mevsim Kültür Merkezi salonunda, muhteşem okuma bayramı etkinliği düzenlediler.

İnegöl İshakpaşa ilkokulu 1-E sınıfı öğrencileri yaklaşık bir yıldır sınıf öğretmeni Şerife Peker’in gözetiminde çalışarak hazırlandıkları ve İnegöl Beşinci Mevsim Kültür Merkezi salonunda düzenlenen Okuma Bayramı etkinliği, katılımcılara ve velilere heyecanlı anlar yaşattı.

1-E sınıfı öğrencileri hazırladıkları bir birinden güzel gösterileri sırasıyla sahneleyerek hünerlerini sergilediler. Bu güzel gösteriler arasında Nasrettin hoca oyunu ise salondaki katılımcılardan ve velilerden bol alkış aldı. Okuma bayramına katılan tüm minik öğrenciler sertifikalarını alırken gönüllerince eğlenerek unutulmaz bir gece yaşadılar.

Okuma bayramında kendilerini yalnız bırakmayan misafirlere ve velilere teşekkür eden sınıf öğretmeni Şerife Peker,”öğrencilerimiz bir yıl boyunca okumayı öğrenmeye çalıştılar. Okuma bayramında da öğrendiklerini sergilemeye çalıştılar zaman zaman heyecanlandılar. Güzel gösteri yaptıklarını düşünüyorum” dedi.

Haber: Şaban Korkmaz

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir