ÇOK ÖZEL ŞENLİK…

Spina Bifida İnegöl Temsilciliği tarafından Yenice Gölet’de düzenlenen spina bifidalı çocukların piknikniğinde renkli görüntülere sahne oldu.

Bursa Romatem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi ile Bursa Hayat Medikal sponsorluğunda Spina Bifida İnegöl Temsilciliğinin Yenice Gölet mevkiinde düzenlediği Piknik ve şenliğe Spina Bifidalı çocuklar ile aileleri katıldı.

Belediye Başkan yardımcısı Eşref Yiğit, Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Ersan, Kemalpaşa Mahalle Muhtarı Erdem Kaya ile Uludağ Üniversitesi Üroloji Çocuk Cerrahi Uzmanı Dr. Bilge Türedi ve Laborant Akın Kaya’nın katıldığı piknik etkinliğinde spina bifidalı çocuklar yoğurt yeme ve halat çekme yarışı yaparken ayrıca yanlarında getirdikleri uçurtmaları uçurtmanın keyfini yaşadılar.

Spina Bifida İnegöl Temsilcisi Saadet Turan Şimşek,” Özel çocuklarımızla ve aileleriyle yaptığımız bu pikniğin amacı, bu özel çocukarımızın ve ailelerinin kaynaşmasını sağlamak, bir nebzede olsa özel çocuklarımızın eğlenerek hoşça vakit geçirmelerini sağlamaktır” şeklinde konuşan Şimşek,”bu güzel günde bizi yalnız bırakmayan misafirlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Haber: Şaban Korkmaz

Bunları da sevebilirsiniz

ÇOK ÖZEL ŞENLİK…” için 2 yorum

  1. Bu güzel etkinliğin gerçekleşmesinde katkısı olan herkese teşekkür ediyorum. Bu Özel çocukları mutlu edenleri Allah mutlu etsin diyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir