DOĞAL GÜZELLİK KÖY EVLERİ…

Doğal güzelliklerle dolu Tahtaköprü Domaniç yolu üzerinde iki sular mevkinde bulunan ‘köy evi” Doğaseverlerin ilgisini çekiyor.

Hani Kartpostallarda gördüğümüz manzaralar vardır. İçinde bir köy evi, sağında solunda ağaçlar ve bu köy evinin kenarından akan küçük bir akarsu. Hatta bu manzaraya birde kışın karını ekleyin, işte böyle bir kartpostallık manzaranın içinde olmaya, bir iki günlük keyifli kaçamak yapmaya ne dersiniz?

Tahtaköprü Domaniç yolu üzerinde iki sular mevkinde olan Recep Türkmen’e ait Köy evindeki taş fırında pişirilen balık ve kuru fasulye’nin yer sofrasında yemenin tadı tarif edilemez.

Betonlaşmış şehirden uzak ve Doğa ile iç içe köy evi konseptinde doğal yemekler insanı adeta dinlendiriyor.

Güzel ülkemizin keşfedilmemiş güzelliklerin bulunduğu bir bölge Domaniç yolu boyunca yeşil örtü ve doğa, inanılmaz harika görünüyor. Tahtaköprü Domaniç yolu üzerinde böyle saklı bir cennete yani Köy Evi’ne gitmenizi öneriyoruz. Tahtaköprü Domaniç yolu iki sular mevkinde olan ve İnegöl’den yaklaşık 30 km. mesafedeki Bu mekân ve bulunduğu bölge dört mevsim ayrı güzelliklere sahip. Doğal ortamı ve Doğayı sevenler için ideal bir yer. Ayrıca mekan sahibi Recep bey ile eşinin güler yüzlü hizmeti ise size Köy evinde misafirmiş siniz duygusunu yaşatıyor.

Dünyada, doğa kadar rehabilite edici yan etkisiz başkaca bir ilaç yoktur.

Özel Haber: Şaban Korkmaz

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir