SALVEZZA GÜRCİSTAN’DA İDDİALI

Salvezza Mobilya firma sahibi Ercan Adıyaman,  İnegöl Manşet Gazetesi Sahibi Şaban Korkmaz’a Salvezza Mobilyanın hedefleri hakkında açıklamalarda bulundu.

2018 yılında kuruluşunu gerçekleştiren Salvezza Mobilya, sektöründe hızla büyüyen ve 150 çalışanı ile aylık kapasitesini 2500 takıma ulaştıran Salvezza, sektöründe iddialı duruma geldi. Dünya’nın değişik bölgesindeki 10 ülkeye ihracat gerçekleştiren, aynı zamanda Sektöründe modern ve yenilikçi tasarımlarıyla yatak odası üretimi yapan Salvezza Mobilya firma sahibi Ercan Adıyaman,  İnegöl Manşet Gazetesi Sahibi Şaban Korkmaz’a Salvezza Mobilyanın hedefleri hakkında açıklamalarda bulundu.

SALVEZZA MOBİLYA FİRMA SAHİBİ ERCAN ADIYAMAN

Hedefinin bütün dünyada mağazalaşma olduğunu belirten Ercan Adıyaman,”İlk hedefini Gürcistan’da iki mağaza açarak gerçekleştirdiğini, İkinci hedefi ise Azerbaycan olacağını,  Salvezza Mobilya firmamız Bakü’de mağaza açmak amacıyla gerekli çalışmalara şimdiden başladığını” söyledi.

SALVEZZA MOBİLYA GENEL MÜDÜRÜ KURTULUŞ YARDIMCI

Batum’daki mağazalaşma çalışmalarımız esnasında Batum Başkonsolosu Makbule Hanım ile Ticaret Ateşesi Feyza hanımın ciddi katkıları olduğunu söyleyen Adıyaman,”Bizim gibi Batum’da yatırım yapmayı planlayan girişimci mobilya firmalarına Başkonsolosluğun her konuda yardımcı olabileceğini” belirtti.

BATUM PUSKİN MAĞAZASI

İhracat odaklı olan Salvezza firmamızın kısa sürede başarılı olmasının altında yatan en önemli sebebi; müşteri memnuniyetidir diyen Adıyaman,” takımlarımızın, kaliteli, modern ve bir o kadarda hesaplı olmasıdır” dedi.

BATUM MAĞAZA PERSONELİ

Gürcistan’ın ikinci büyük şehri Batum’da ikinci mağazasını faaliyete geçiren Salvezza Genel Müdürü Kurtuluş Yardımcı,”Puskin caddesi 134 numaralı ilk mağazamızdan sonra Bagrationi caddesindeki 118 numaradaki ikinci büyük mağazamızın açılışını gerçekleştirdik” diyen Salvezza Genel Müdürü Kurtuluş Yardımcı,” Ürünlerimizin kaliteli ve uygun fiyatlı olması sebebiyle Batum’da ilgi gören markayız, ayrıca Batum’da güvendiğimiz Gürcistan’lı çalışma arkadaşlarımızın özverili çalışmaları markamıza değer katıyor” şeklinde konuştu.

BATUM BAGRATİONİ MAĞAZASI

Salvezza Genel Müdürü Kurtuluş Yardımcı,”Şimdiki hedeflerinin ise Gürcistan’ın Başkenti Tiflis’te mağaza açılışı olacağını” belirten Salvezza Mobilya Firması Genel Müdürü Kurtuluş Yardımcı, Gürcistan’daki mağazalaşma faaliyetlerimizle ilgili yayınlarından dolayı İnegöl Manşet Gazetesi İmtiyaz sahibi Şaban Korkmaz’a ve ekibine teşekkür etti.

Özel Haber: Şaban Korkmaz

 

 

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir