TÜRKİYE’DE İLK VE TEK MEDİKAL BAND…

Yüzde Yüz Yerli sermaye ile kurulan TTS INTERNATIONAL Şirketi, Trans Dermal Medikal Band (akıllı patch) ürün gamı ile Türkiye Pazarına hızlı giriş yaptı.

2019 Temmuz ayında %100 yerli sermaye ile genç girişimci Veysel Çakır ve Serdar Çetinkaya tarafından Turizmin göz bebeği Antalya merkezli kurulan Türk şirketi TTS INTERNATIONAL, Trans Dermal Medikal Band (akıllı Patch) ürün gamı ile Türkiye pazarına hızlı bir giriş yaptı.

TTS INTENATİONAL firması olarak kendimize has çalışma modelimizi bağımsız girişimcilerimize öğretmek amacıyla Aralık ayında Antalya Side  tui magic life jacaranda otel de,1.Girişimci Academy etkinliğini düzenledik diyen firmanın ortağı ve operasyon başkanı Serdar Çetinkaya,” Trans Dermal Medikal Band (akıllı Patch) olarak ilkini ve en yenisini üretmek ve ürettiğimiz ürünümüzü bağımsız girişimcilerimizle bütün Dünya’ya tanıtmak. Adını Trans Dermal Terapötik Sistem’den esinlendiğimiz, aynı zamanda dalga teknolojisi de dediğimiz Trans Dermal Medikal bandlarımız oldukça geniş bir ürün gamına sahiptir. Yaşam Kalitenizi yükseltmek ve hayat standartlarınızı değiştirmek ya da her ikisine de birden sahip olmak adına tüm deneyim ve donanımlarımızı sizlerle paylaşmaya hazırız” dedi.

Tüm Türkiye’ye ve Dünya ülke’lerindeki bağımsız girişimcilerimiz ile hizmet etmeyi amaçladıklarını söyleyen Serdar Çetinkaya,” Bağımız girişimcilerimizi, Network Marketing ve e-ticaret olarak adlandırdığımız kazanç sistemlerinde çığır açabilecek nitelikte bir yenilikle tanıştırmayı amaçladığımız 1.Girişimci Academy etkinliğine yurt içi ve yurt dışından ilginin yüksek olması son derece bize mutluluk veriyor” şeklinde konuştu.

Kemoterapi alan ve Trans Dermal Medikal Band (akıllı Patch) ile ilgili ürün etkisini anlatırken Remziye Atılgan Bursa/Mudanya

Firma olarak iddialı olduklarını ifade eden operasyon başkanı Serdar Çetinkaya,”Yerli sermayenin verdiği özgüven ile ülke ekonomisine dinamizm katacak, ülkemizin dış Pazar ayaklarından biri olacaklarını, aynı zamanda ürün kullanıcılarının hayatlarına bambaşka bir enerji katacaklarını” söyledi.

Kilo problemi ile ilgili Trans Dermal Band (akıllı patch) ürün etkisini anlatırken Fatmana Kaplan Denizli/Merkez

Türkiye’deki üniversitelerde bilim kurulu çalışmasını yapan TTS INTERNATIONAL Şirketinin ortağı ve Bilim Kurulu Başkanı Veysel Çakır, “Ürünlerimizin formulasyonu ile ilgili Hem Türkiye’deki üniversitelerle hem de yurt dışı kuruluşlarla profesyonel çalışma yaptıklarını, dolayısıyla bilimsel çalışmanın ürünü olan Trans Dermal Medikal Band (akıllı Patch)larımız, Türkiye’de ilk ve tek Medikal band olarak iddialı olduğumuz ürünlerimizdir” dedi.

Trans Dermal Medikal Band (akıllı Patch) ürün etkisini anlatırken         Şaban Korkmaz Bursa/İnegöl

2019 Yılı Temmuz ayında kurulmasına rağmen, TTS INTERNATIONAL Şirketi çalışma sistemine dahil olan, Türkiye’nin çeşitli bölgelerindeki bağımsız girişimciler kısa sürede önemli kariyerlere ulaşması sistemin ne kadar çok başarılı olduğunu gösteriyor.

Crown Star Enes Sevinç

Türkiye’ye ve Dünya’ya istihdam sağlayan TTS INTERNATIONAL Şirketi sistemine dahil olan Bursa bölgesi bağımsız girişimcilerinden, TTS INTERNATIONAL firmasının en üst kariyeri olan Crown Star’lığa ulaşan Crown Star Enes Sevinç’e, Gold Star Kadir Demir’e, Sılver Star Yakup Çolak’a, Bronz Star Erdal Güler’e ve diğer kariyer alan girişimcilere Antalya side tui magic life jacaranda otelinde düzenlenen 1.Girişimci Academy etkinliğinin son gününde ise firma kurucuları Veysel Çakır ve Serdar Çetinkaya tarafından rozet, plaket ve belgeleri takdim edildi.

TTS INTERNATIONAL Bursa İnegöl Girişimci Gurubu

TTS INTERNATIONAL firmasında Bağımsız girişimci olmak isteyen, e-ticaret yapmak isteyen veya çalıştığı işten memnun olmayan, kendi işini yapmak isteyen, maddi gelir sağlamayı arzu eden girişimcilere, TTS INTERNATIONAL firmasının en üst kariyeri olan Crown Star’lığa ulaşan Bursa İnegöl’den Crown Star Enes Sevinç’in ekibinde yer alan Şaban Korkmaz ile irtibata geçmeleri halinde sistemle ilgili detaylı bilgi sahibi olabileceklerdir. Unutmayalım Her zaman Sağlıkta Tedbir, Tedaviden daha ucuzdur.

 

NOT: TTS INTERNATİONAL sistemine girip Trans Dermal Medikal band (akıllı patch) almak isteyenler aşağıdaki linki kopyalayıp google arama motoruna yapıştırdıktan sonra sisteme girip alış veriş yapabilirler.

https://www.ttsstar.com/ref=90845702

Özel Haber: Şaban Korkmaz    

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir